Печера Млинки наодинці з володаркою часу

Полезное:

pechera-mlinki-naodinci-z-volodarkoyu-chasu Чи знаєте ви , що Україна є чи не найбагатшою країною в світі по кількості печер на своїй території? На нашій території знаходяться такі гіпсові гіганти як Оптимістична, Голубі озера, Млинки, Кришталева та ще понад десяток підземних скарбничок. Спелеологи з усього світу відвідують і досліджують їх. У деякі з них ви можете вільно потрапити, щоб познайомитися з цим чудовим підземним світом. Однією з таких печер є печера Млинки.. Печера Млинки знаходиться в Тернопільській області, поблизу містечка Чортків.

Вона входить у десятку найдовших гіпсових печер України.

Загальга довжина її ходів складає 27 км. Це надзвичайне місце для любителів активного відпочинку. Печера приносить задоволення від фізичного навантаження, а також надихає на роздуми… Спелеологи, це особливі люди, окрема нація. Яким теплом, любовью та натхненням повинне бути наповнене серце людини, щоб так просто і глибоко розуміти печеру.

Людина дихає, мріє і живе разом з печерою. Так легко розповідати необізнаним туристам про результати шаленно важкої праці, з такою любовью відстоювати інтереси, захищати своє "кришталеве дитя" може людина із відданим справі серцем. Саме такими людьми є спелеологи.

Гадаю, бажання ближче відчути печеру приходить до людини з часом. Кожне наступне проходення додає щось нове у сприйняття печери як живого організму.

Особливо гостро відчувається це наодинці з нею. Саме тоді вона влаштовує тобі перевірку, після якої по-новому починаєш розуміти цей світ. Печера – це окрема держава, яка встановлює свої правила, закони, свій час і ритм. І тільки той, хто підкоряється цьому порядку може прижитися в цій країні.

Печера не звертає увагу на твої настрої, фізичні сили, бажання. Вона господиня і

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *